Výrobky

Přispat si a přitom stihnout více? Jde to!

Ranní vstávání je pro mnohé z nás noční můrou a není se čemu divit, že se mnohým z nás z vyhřátých peřin příliš nechce. O to horší je to navíc v zimních měsících, kdy nás venku často přivítá mráz, sníh nebo studený vítr, před kterým nás neochrání ani huňatý kabát. Doléhá na nás i změna času. Někteří byť nepatrnou změnu vůbec nezaznamenají a stačí jim přeštelovat hodinky, jiní snášení změnu času o poznání hůře.

vysoušení vlasů

Kruhy pod očima nebo malátný výraz tak v takovém období není neobvyklým jevem. Ranní vstávání tak může být doslova odysea, kdy zdlouhavě bloumáme bytem a nevíme, jaké činnosti se věnovat. Opakem jsou pak lidé, kteří naopak svá rána změní v hektický maraton a snaží se za co nejkratší časový úsek stihnout co nejvíce věcí. Ruku na srdce, většinou se jim to nepodaří. Věřte nebo ne, ale existuje způsob, jak si ráno přeci jenom o něco přispat a přitom ráno hekticky nepobíhat po bytě.

brzké vstávání

Cestujete do práce hromadnou dopravou, pak pro vás nebude žádným překvapením několik pospávajících cestujících, kteří se snaží využít ranní špičku ke smysluplné činnosti. Výjimkou nejsou ani ženy, které se ze všech sil snaží nanést na oko maskaru či lehce poupravit konturu rtů. Pak ale narazíte na kolegyni v práci, která je krásně upravená a jen tak mezi řečí dodá, že si už ráno stihla zacvičit. Proč ona to dokáže a vy ne?

  1. Oblečení připravené den předem

Hlavně ženy většinu času ráno zápolí s výběrem toho správného outfitu. Přitom existuje vcelku jednoduché řešení, připravte si oblečení do práce den předem. Ráno bude o to méně hektické.

  1. Snídaně počká v lednici

Snídaně je pro naše tělo jedním z nejdůležitějších jídel dne, proto bychom na ní neměli zapomínat. Připravit se dá ale i večer. Ovesná kaše nebo jogurt s ovocem, ořechy, chléb s dýňovými semínky a humusem…snídaně, jejichž příprava je snadná, dokáží zasytit a přitom skvěle chutnají.

Mohlo by se vám také líbit...