Byt

Pomocníci do bytu: Zastavte únavné uklízení!

Všichni známe únavné uklízení našeho bydlení, a ne vždy je to zábava. Tedy spíše – málokdy. Existuje opravdu jen hrst lidí, které nekonečné uklízení bytu baví a mají stále chuť uklízet, protože všichni víme, že uklízení bydlení je opravdu nekonečné, protože pokud byt nebo dům používáme, zkrátka se to na něm podepíše v podobě prachu, různých šlápot, špíny, nečistot a dalších podobných věcí, které s používáním bytu a žitím v něm zkrátka souvisí. Je to pořád dokola a uklízení bere mnoho času, protože pokud byt uklízíme každý den, bere nám to čas každý den a pokud se rozhodneme, že si uklízení necháme jen na určité dny v týdnu, nakupí se nám špína a časově nám to vyjde úplně stejně, protože úklid tohoto nepořádku trvá stejně dlouho, jako když tento nepořádek uklízíme každý den. Ve výsledku po sečtení nám to časově vyjde úplně stejně. Uklízení nám zkrátka bere čas a na tom se všichni shodneme. Ovšem je to důležitá věc, protože chceme mít kolem sebe krásné prostředí, protože se v něm každý den pohybujeme. Lidé si právě proto vynalezli a stále vynalézají různé roboty a pomocníky do domácnosti, kteří toto za ně udělají.

myčka

1. Myčka

Ještě několik let nazpět mělo myčku pár domácností. Nebylo to tak časté, protože to byla novinka. Navíc ani myčky nebyly dříve tak dokonalé, jako jsou dnes, takže mnohdy docházelo ke špatnému umytí nádobí. Nyní má myčku opravdu skoro každý, protože je to výborný pomocník do domácnosti a ušetří plno času a pozor – i vody. Ano, opravdu myčka ušetří několik litrů vody za měsíc, takže vám tento pomocník šetří i peníze.

2. Sušička

Méně používaná jako myčka, ovšem dost domácností už právě sušičku má. Nemusí mít konkrétně sušičku jako jeden přístroj, ale dost často se vyrábějí pračky, které mají v sobě i funkci usušit prádlo. Některé dokonce umí prádlo usušit tak, že není pak třeba jej žehlit. Pokud perete ve velkém, tak i ve velkém sušíte. Pořiďte si sušičku.

sušička

3. Robotický vysavač

Tento přístroj je ze všech robotů nejlepší – ušetří plno práce a nejvíc se to projeví na vzhledu bytu či domu, protože vysává a některé vysavače v sobě mají i funkci vytírání, tudíž můžete vysavač zapnout každý den a máte uklizeno. Samozřejmě to není tak dokonalé jako zlaté ručičky, ale čas to ušetří.

Mohlo by se vám také líbit...