Podnikání

Byli jste účastníky autonehody a ptáte se, co dál…?

Byli jste účastníky autonehody a ptáte se, co dál…?

Stala se vám nebo vašim známým či příbuzným těžká autonehoda, kterou nezapříčinili, a přesto se nyní potýkají s neskutečnou administrativou a těžkostmi při přiznání odškodnění po autonehodě? Přitom jim už nezbývají síly, protože se musejí věnovat hlavně sami sobě kvůli poškozenému zdraví? Pak jim můžete pomoci radou i vy, když jim sdělíte, že pomoc mohou vyhledat v online poradně, kde se jejich problému budou věnovat odborníci, kteří mají s těmito záležitostmi více než bohaté zkušenosti!

vymáhání odškodnění

Svěřte vymáhání odškodnění po autonehodě profesionálům z online poradny!

Odškodnění po autonehodě bývá mnohdy velmi těžké z pojišťovny vyzískat, protože pojišťovny jsou nastaveny tak, aby pojistné bylo vyplácené v běžné výši, ale leckdy lze pojistné plnění i navýšit. Ale pokud se nevyznáte v právnických kličkách, svěřte vymáhání těm, kteří tomu rozumějí.

právník vymáhání pohledávky

V mnoha případech pro své klienty vymohli vyšší odškodnění, než jim původně pojišťovna nebo zaměstnavatel (v případě pracovního úrazu) poskytli.

Víte, na jaké pojistné plnění máte nárok při nastalé autonehodě?

Zpravidla máte nárok na bolestné, které se vyplácí na základě lékařského posudku. Ale Poradna se setkala i se špatně vypracovanými posudky a poškození, kteří se na ni obrátili s žádostí o revizi jejich případu, dosáhli toho, že ve spolupráci s odborníky z Poradny dosáhli až na trojnásobek bolestného! Kromě bolestného máte nárok i na odškodnění trvalých následků, když už, bohužel, k takové tragédii dojde, dále i na ztrátu na výdělku po dobu trvání pracovní neschopnosti, ale i na vyplacenou ztrátu na výdělku po ukončení pracovní neschopnosti. Plnění přichází i v případě odškodnění při úmrtí, které následně pozůstalí mohou vyřizovat. Chápeme, že jste plni bolesti, možná právě proto je vhodné svěřit vymáhání odškodnění profesionálům, kteří se ho zodpovědně a s velkou mírou empatie, zhostí.

Mohlo by se vám také líbit...