Výrobky

Párty, akce, oslavy

nemusíte e být pouhým přihlížečem nebo abstinentem. Bavte se s přáteli, užívejte si oslavu s rodinou, popíjejte alkohol s kamarády, tančete s kamarádkami, mějte krásný večer s přítelem u sklenky dobrého vína, oslavujte narozeniny, svátky, narození dítěte, povýšení v zaměstnání, užívejte si do sytosti. Konečně už si nemusíte lámat hlavu s tím, kdo nakonec odveze Váš vůz domů, když jste na akci přijeli pomocí vlastní dopravy.z pohledu auta je vidět rozmazaná cesta a rychlá světla, volant na pravé straně i budíky
Odvoz vozu Praha Convoy poskytne službu v kteroukoliv denní i noční hodinu. Jedná se o odvoz Vašeho vozidla a spolu s ním samozřejmě naloží na místo spolujezdce také Vás.

 1. Nemusíte shánět taxíka.
 2. Nemusíte se dívat na jízdní řády, shánět přepravu před tím ani po tom. Nemusíte si na začátku shánět dopravu, jak byste se na místo určení dostali. Nemusíte ani v noci dlouho čekat na nějaké metro, tramvaj či autobus. V některých oblastech je to dosti problematické.
 3. Pohodlně můžete jet vlastním automobilem.
 4. Zaparkujte si až na místě určení, třeba hned před vchodem.
 5. Přijdeme pro Vás až na místo, kde se dobře bavíte.
 6. Nemusíte na druhý den jet někam pro automobil.
 7. Dopravíme Vás pohodlně až domů nebo tam, kam si řeknete.
 8. Můžete popíjet, jak dlouho chcete.
 9. Nemusíte se ničím omezovat.
 10. Diskrétní, komfortní, snadné na přístup a jednoduché na vyřízení.
 11. Bezpečně se necháte dopravit domů.


velká párty spoustu lidí, stage se zpěvákem, světla

Odvoz Vašeho vozidla naším profesionálním řidičem

Posilnili jste se alkoholem, ale máte za rohem zaparkované auto? Co teď s tím? Nekomplikujte si zbytečně život, abyste pro něj museli jet na druhý den, využijte odvoz vozu a dopravíte se domů pomocí vlastního automobilu, takže nepotřebujete ani žádného taxíka večer, když budete posilněni alkoholem. Samozřejmě, že nikdo, kdo má v sobě nějaký alkohol nesmí řídit, ani se o to pokoušet a to v žádném případě ani s náznakem alkoholu v krvi. Náš profesionální a spolehlivý řidič přijede přesně na čas a odveze Vás domů pomocí Vašeho vlastního automobilu. Díky tomu nemusíte na druhý den ani řešit problém, kdo a jak opět pro auto pojede tam, kde jste ho večer předtím zanechali.

Mohlo by se vám také líbit...