Výrobky

Odpočinek na zahrádce

Ale půjde. Ne že byste museli ležet na lehátku v pláštěnce, i když i to může být jistým druhem relaxace, proč by ne. My však známe lepší řešení. A tím je nějaký přístřešek.

Můžete si jej stlouci sami, přece nejste úplný levák. Jenže co času vám zabere shánění materiálu, propočty, co vše budete potřebovat, a pak plánování. Nakonec zjistíte, že vám zbylo šest trámků, zato desek nějak chybí. Ne moc, něco kolem padesáti, nu což, přiobjednáme. A zase čekání na dovoz, znova počítání a zjištění, že desek je o dvacet více, hrom, aby do toho bacil.

Altán u moře

A kde je samotná stavba. Sám ji nezvládnete, kamarádi hledí jen zda je co vypít a pojíst, jéje, zase další náklady. Hlavně opilec J. Ten toho zase vyzunkne. A P. chce zase jen šunkové chlebíčky, já se na to…

Ano, udělejte to. Nemá to smysl. Objednejte si hotový zahradní altán a máte po starostech s dřevem, krytinou a dalším kolotočem kolem toho. Protože firma Pergoly Trutnov to vše udělá za vás. Stačí jen zvednout telefon, či napsat mail a věc je vyřešena.

Samozřejmě si nejprve musíte vybrat co by se vám líbilo. Na webu je něco jako obrázkový katalog. A pokud se vám nic nelíbí, není problém zadat přibližné rozměry, tedy jak veliký altán byste chtěli a na jak veliký máte místo, a firma vám nabídne něco, co není v katalogu a čemu jistě přijdete na chuť. Prostě vám postaví altán na míru.

Altán

Můžete mít jakýkoli tvar půdorysu, nemusí být zrovna klasický čtverec či obdélník, stačí jen vaše přání vyslovit. A není jen půdorys, co si můžete vybrat. Na výběr je skoro vše včetně bočních stěn, střechy, krytiny a tak dále a tak dále. Firma vám jistě nabídne všechno možné

Vše je z toho nejkvalitnějšího materiálu, žádná druhá kategorie se zde nepěstuje, a navíc jsou dodržovány všechny normy stanovené EU. Takový altán vám pak vydrží velkou spoustu let a bude sloužit ještě i vašim vnukům.

Mohlo by se vám také líbit...