Přirozená krása se poslední dobou cení mnohem více, ačkoliv mnoho žen netuší, jak jí dosáhnout. Líčení má pak za úkol zvýraznit přednosti ženské tváře, a případně i zakrýt nedokonalosti. A nešlo by to bez vší té chemie? Podporovat přirozenost, a vyhnout se nepraktické umělosti? Ale jistě! Jak na to?

Řasenka

Řasenka je pro většinu žen nejdostupnějším způsobem, jak zvýraznit své řasy, aby vypadaly plněji, a delší. Problémem však je, že se řasenka snadno rozmaže, případně řasy slepí, a její odličování také není vždy to nejpříjemnější. Možností B jsou pak umělé lepené řasy, což je procedura, kterou provádí různé kosmetické salony. Zde však musíte pravidelně docházet na doplňování řas, které je nutné, ale rovněž drahé, a mnohdy se vám konkrétní termíny, které má salon volný, zkrátka nemusí hodit. Nejlepším řešením pak bude speciální sérum na růst řas, které postačí pravidelně nanášet do oblasti, odkud řasy rostou, a nechat působit. Již za krátkou dobu uvidíte první výsledky, a to v podobě hustších a delších řas, které nebudou tolik padat.

dlouhé řasy

Makeup

Make-up je nejčastějším způsobem, jak ženy zakrývají nedokonalosti své tváře. Je však pravdou, že špatně zvolený make-up nepůsobí zrovna hezky, v létě se roztéká, a po celý rok ucpává póry, čímž přispívá k zanášení pleti, a tvorbě dalších nedostatků, které je pak potřeba zakrýt. Při správné péči o pleť však není žádný make-up potřeba, pleť je hladká, svěží, a působí dokonalým dojmem. V případě nutnosti pak postačí BB krém. Pleť tedy musíte pravidelně čistit, nejlépe vodou, a k tomu speciálním mýdlem, párkrát do týdne použít peeling určený pro váš typ pleti, a nezapomínat ani na vyživující a ochranné krémy.

barevná maska

Nehty

Umělé nehty, nebo ty gelové, jsou sice krásné, avšak nepraktické. Zkoušeli jste jimi někdy oloupat pomeranč? Nemluvě o tom, že když se zlomí, musíte čekat na první volný termín vaší manikérky, a nějakou dobu tak chodíte se zlomeným nehtem. A jakmile se rozhodnete si je sundat, zjistíte, že vaše nehty pod nimi jsou zničené a slabé. Pokud toužíte po krásných, dlouhých, a pevných nehtech, stačí se správně starat o ty své. Používat správně pilník, nůžkám se nejlépe vyhnout, pod barevný lak vždy použít ochranný podkladový lak, a nezapomínat na zdravou stravu, která má na kvalitě vašich nehtů velký podíl.