Výrobky

Laser game


O co jde?
Bavíme se tu o zábavě, díky které se uvolníte a na chvíli se odpoutáte od starostí běžného života. Stačí sestavit tým a vyrazit. Ten může být složen například z kolegů či přátel. Tato zábava je určená pro všechny bez rozdílu věku. Není pravda, že je to zábava jen pro děti, protože i dospělí si zde najdou to své. Ovšem nemusíte se bát nijak o život, protože střílíte pomocí laserové technologie, takže žádná bolest zde nehrozí. Stačí si vzít speciální pistol a vestu se senzory a můžete začít. Již po první návštěvě zjistíte, že je to super. V tomto případě určitě budete chtít návštěvu opakovat. A proto neváhejte a hurá na laser game do Prahy.labyrint (33)
King of the Hill
King of the Hill Lazerfun je jedna z 12 her, jenž si zde můžete užít a zahrát. Nyní si vysvětlíme základní pravidla a co zde jde. Nejprve ovšem je dobré zmínit, že je zařazena v kategorii pokročilý, a proto se tu neztratí ani zkušenější hráč. Hráči jsou nejprve rozděleni do dvou týmů. Poté musí každý tým co nejdéle udržet jeden jediný bod v celé aréně. Mimochodem se hraje v menší aréně Aztec, protože hra je poté mnohem lepší. Na začátku a konci tohoto prostoru jsou vždy také oživovací body, což zajistí Vaše oživení. To se hodí zejména, když Vás zasáhne nepřítel. V této hře není nijak omezen počet munice.DSC8052
Kletba
Zde se boudou počítat i body do mínusu, s čímž musíte rozhodně počítat. Základ je stejný jako u módu, když jsou všichni proti všem, ovšem zde nalezneme jeden hlavní rozdíl. Jak už název napovídá, tak jeden hráč bude zakletý. Poznáte ho tak, že klasicky modrá vesta se změní na červenou. Vy jako postižený touto kletbou musíte co nejrychleji nalézt nějakého hráče. Poté ho musíte trefit, a tím se tohoto postihu zbavíte. Ovšem nesmíte zapomínat i na to, že je zde velice klíčová i rychlost. S přibývajícím časem se Vám odečítají body. Oproti ostatním máte zase výhodu, že máte štít na dvě rány.

4.7/5 - (3 votes)

Mohlo by se vám také líbit...