Výrobky

Jak se vám sedí?

Když zařizujete interiér, musíte volit i správné formy posezení. Jak si vybíráte? Dle ceny, materiálu, nebo snad designu? Jaké jsou vlastně možnosti, a pro koho je ta která vhodná?

Židle

Existuje spousta druhů a designových provedení židlí. Dřevěné, kovové s podsedáky, celočalouněné, koženkové, nebo třeba plastové. V interiéru se obvykle používají do jídelny. Je tedy ideální volit židle takové, které jsou dobře omyvatelné, a zároveň pohodlné, aby se vám u jídla dobře sedělo. Pokud si však nechcete zničit čalounění, ačkoliv je to třeba jen koženka, není od věci si pořídit kvalitní a stylový potah na židle, který lze v dnešní době sehnat doopravdy za pár šupů.

židle v kuchyni

Křesla

Mezi pohodlnými křesly vévodí poslední dobou ušáky. Ty se využívají jak v obývacím pokoji, tak i v ložnicích, či poblíž knihoven, kde si na nich čtenář může užít literární zážitek. Zde je potřeba do vámi vybraného křesla trošku zainvestovat, aby něco vydrželo, a ideálně rovněž sehnat kvalitní potah.

Vaky

Sedací vaky a pytle Beanbag jsou hitem už nějakou dobu, a to pro svoje pohodlnost, tvarovatelnost, ale mnohdy i skvělý design. Nikde se totiž nevyvalíte tak, jako v sedacím pytli. Ty jsou pak často k vidění v pokojích dětí a dospívajících, v hernách, či odpočinkových, nebo meditačních místnostech. Jejich nespornou výhodou je pak nízká cena, a stoprocentní pohodlí.

sedací vaky

Sedací soupravy

V obývacím pokoji by nějaká ta sedací souprava rozhodně neměla chybět. Zda zvolíte pohovku, či gauč, je na vás. Záleží však také na tom, zda je váš obývací pokoj určen primárně k přijímání návštěv, válení se večer u televize, nebo k rodinným poradám. Ačkoliv jsou kožené sedačky nejstylovější, nejsou zrovna praktické, jelikož v létě se k nim člověk lepí, a některé skvrny z nich není možné dostat. Koženka se pak loupe. Pro případ každodenního spaní jsou určeny různé rozkládací pohovky, které se hodí do menších bytů.

Mohlo by se vám také líbit...