Home » Vztahy » Vyšperkujte svou domácí autodílnu

Vyšperkujte svou domácí autodílnu

Patříte do řad zkušených automechaniků nebo se tomuto koníčku věnujete jen ve volných chvílích? Mít vlastní autoservis je sen každého nadšence do motorových vozidel a vůbec nezáleží, zda se jedná o jeho živnost nebo se chce v tomto oboru zdokonalit ve volných chvílích. Pokud ve své dílně trávíte spoustu času a neustále něco dotahujete, rozebíráte a opravujete, je tento článek určený přesně pro vás. 

 

Co by v takové domácí autodílně nemělo chybět?

oprava auta

Určitě není potřeba zkušenému automechanikovi zdlouhavě představovat každé zákoutí v autodílně. Jejich vybavení je totiž ve většině z nich totožní, nechybí hydraulické zvedáky, náhradní díly, vyvažovačky nebo třeba kompresory. Šroubový kompresor cena je velmi příznivá, proto s jeho pořízením rozhodně neotálejte.

oprava karburátoru

Existuje však i vybavení, které může některé činnosti v práci velmi usnadnit a zároveň prostřednictvím nich nabídnout svým zákazníkům ještě kvalitnější služby než doposud. Jaké to jsou?

 

  • Plnička kapalin

Plnička kapalin slouží k diagnostice množství jednotlivých kapalin v automobilu. Také dokáže snadno určit, jaký druh oleje majitel automobilu používá.

  • Olejové hospodářství

A s oleji ještě nekončíme! Jedná se o praktický systém, který obsahuje nádobu na odsávání a vypouštění oleje. Říkáte si, proč takovou věc ve své dílně potřebujete? Podstatně vám urychlí jinak zdlouhavou práci s provozními kapalinami.

  • Hydraulický detektor vůlí

Jedná se o velmi praktickou vychytávku, která se vám v domácí autodílně bude rozhodně hodit! Díky ní totiž velmi snadno zkontrolujete přední nápravu vozidla. Na výběr jsou detektory pro zdvih klasických osobních automobilů a dodávek s nižší hmotností, stejně jako detektory pro ty nákladní.

  • Startovací vozík

Kdo někdy v životě nezažil problémy s baterkou při startování? Přesně k tomuto účelu slouží startovací vozík, který baterii nejenom nastartuje, ale následně i dobije odpovídajícím způsobem.

Posted in Vztahy